|
|
SkyNet ellen is jó lenne.... tuti win |
|
|
Köszönjük. |
|
|
A heroes elleni CW miért lett elvetve ?? |
|
|
SkyNet ellen is jó lenne.... tuti win |
|
|
Köszönjük. |
|
|
A heroes elleni CW miért lett elvetve ?? |