«1...45678»

Felhasználó
9 éve
Sosem volt hagyománya nálunk ennek. Jelenleg pedig pont annyira halott ez a klán is, mint a játék.
Teljesen, nem tudom, mit lehetne kezdeni ezzel a játékkal amugy!
Max 17 játékos egyszerre van fennt, de még akkor is laggol a egész! :(
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
9 éve
Teljesen, nem tudom, mit lehetne kezdeni ezzel a játékkal amugy!
Max 17 játékos egyszerre van fennt, de még akkor is laggol a egész! :(
Gyengébb gépnél laggol csak, igazából nagy pályához kevés a játékos.

Felhasználó
9 éve
Teljesen, nem tudom, mit lehetne kezdeni ezzel a játékkal amugy!
Max 17 játékos egyszerre van fennt, de még akkor is laggol a egész! :(
Nem is ez a tizenhét zavar engem, mert végülis elég volna, viszont nagyon el kell találni a napszakot, amikor vannak is fent annyian. Most már hála az égnek egymáshoz közel pakolják az embereket ezen a nagy pályán, így nem kell keresgélni a másikat. Engem még ami nagyon zavar, azok az állandó frissítések, melyek et régen még könnyű volt telepíteni, de már hosszú hónapok óta nagyon macerás lett. Hol nem indul el a játék utána, hol pedig apró pici ablakos lesz. Meg lehet csinálni, de havi rendszerességgel ezzel nincs nagyon kedvem vele foglalkozni.

Legutóbb szerkesztve Időjós által.

újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
9 éve
Hát, nekem könnyű letölteni, de bonyolult lett ez az egész.
Lényeg, hogy ebből a játékból sajnos semmi nem lesz, kivéve, ha lenne valaki olyan, hogy összebeszél egy videóssal, vagy valahol reklámozni, de hát ezek nem fognak megvalósulni, mert nem foglalkoznak ezzel...
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
8 éve
Sziasztok ! Most sikerült picit visszatérnem a játékba. Nincsenek végre telepítési problémáim, és időm is sokkal több lett. Úgy látom hogy a pályán is maradt még élet. Két új klánmeghívót kaptam az első nap, de még nem kezdtem velük semmit. Ti vagytok az én csapatom. Remélem, hogy még aktívak.
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Vissza akarsz jönni?

Felhasználó
8 éve
Vissza akarsz jönni?
Köszöntem :-)
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
5 éve
FC-sek páran feljövünk holnap kedd délután 18 órakor és szeretnénk hívni még minél több Sticket hogy felpezsdüljön már ismét egy kicsit az élet a szigeten! Fegyvert mindenki hozzon magával!
SnowFlake
( Írtam róla eseményt is de lehet van olyan aki csak a fórumot látogatja de még is szívesen látnánk! )
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...45678»