«123456» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Szerintem elférnek. Ha még is jönne egy új tag, legalább lásson valamit.

Jól van, oké, de mivel hogy az átlag ember aki játszik az kb 10 ember azok már nem nagyon játszanak az Atlantison...
❤❤❤❤stickman❤❤❤❤
percent_0
sajtbalnauserbar.png

Felhasználó
7 éve
Én még aztnis javasolnám, hogy olyan helyet, amir kb fél éve nem is használt 1 gyerek se(Atlantisz) azokat eltüntetni, és ha sikeresebb lesz a játék akkor megint lehet, mert van egy irdatlan nagy kihasználatlan terület, amit igazából bevallhatjuk, hogy úgy sem használ senki, inkább azzal a pár playerrel az Alcompon meg a Mayan Piramidon vannak.

Magyarul, elveszel a játék alaptörténetéből egy darabot, mert nincs kihasználva? Elveszed a gyerektől a cukrot.
Szerintem, azzal nincs probléma, ha nincs kihasználva. Néha napján ráfanyalodhatnak.
Elvileg több embert akartok, igaz? Akkor, miért akarod elvenni az újaktól azt a helyet?^^ Magyarul, kint van egy játék.
Van egy másik terület. De, nem használják, azt ki kell venni? Sátán se tudja, hogy mikor jön meg valami eszesnek a kedve, hogy tele spammelje a csetet azzal, hogy ATLANTIS WAR GYERTEK .

Legutóbb szerkesztve Sagittarius által

2321_bullet-for-my-valentine-prev.png

Felhasználó
7 éve
Szityi írta a játékok fülön, hogy: be lehetne rakni alapból 24 botot, és ha valaki fellépne, a játék egyet kickelne. sztem ennyi bőven elég lenne


Zseniális ötlet de komolyan és nem lenne soha sem játékoshiány

Adminisztrátor
7 éve
Zseniális ötlet de komolyan és nem lenne soha sem játékoshiány

Botok nem mukodnek regota, es nagyon laggolna toluk a jatek.

Moderátor
7 éve
Amúgy, nem laggolna. Viszont olyan sosem volt, hogy playerek és botok egyszerre legyenek a mapon. El tudnám képzelni, hogy a szerver küld üzit a klienseknek, hogy bot spawn, kap egy seedet, offsetet, ami alapján pszeudorandom ugyan úgy viselkedne és nem kéne lekommunikálni. De a botok már ki lettek a kódból is gyomlálva úgyhogy teljesen újra kéne csinálni.. navmesh építés... megtanítani a fegyverekkel lőni... nem ízi
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
7 éve
Nem "ízi", de a játék jelenleg szinte teljesen halott. Valamit tenni kell.
QEFPCUtvAwMGVggYEgVQ
QE9ACUtvAwMAAlNPQgVQ
Stickman_Warfare_2012.12.14._13-56-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
getbanner.php?n=Zsolt35
Untitlsssed_1_copy.jpg

Felhasználó
7 éve
Nem "ízi", de a játék jelenleg szinte teljesen halott. Valamit tenni kell.
Nekromanta kell ide. q.q
2321_bullet-for-my-valentine-prev.png

Moderátor
7 éve
Ami azt illeti én egy reális jövőt tudok elképzelni a stickmannek: smwf 2. Viszont ennek is kellően csekély az ötlete, most már én is főállásban dolgozom (játékfejlesztőként) úgyhogy meglátjuk.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Adminisztrátor
7 éve

Ebben az esetben miert nem adod at masnak ezen jatek fejleszteset, es foglalkozol a sajat projektjeiddel a jovoben? Sajnos speedgamer is eltunt, igy most senki sincs. Yeti, ugyan fiatal, de mar keszitett a jatek forraskodjat atirva modokat. A napoban az uzenofalon is irtak parat, hogy ertenek hozza, es fel is vallalnak a dolgot. Sokan szeretjuk ezt a jatekot, es hiaba az egyetlen "realis" jovo egy second encounter szerinted, elobb kerdezd meg a kozossegtol is.

Szerk.: Igy utolag elolvasva az elso sor kicsit ellensegesen hangzik, bocsanat, nem ugy ertem.

Legutóbb szerkesztve Banán által


7 éve
Vagy nyilt forráskódú lenne a játék aki meg szeretné az fejleszteget benne és lenne egy fő ember aki összeollóza az értelmes dolgokat?
«123456»