«123456» Új üzenet

Felhasználó
8 éve
Ha ra spamelnenk alexovicsra többen egyszerre lehet felfigyelne a dologra es tenne fel Ezmiez videot stickman-röl :P Mindenfelekeppen yt-röl kellene mellesleg nepszerüsiteni, szerintem...

küldöm :D

Felhasználó
8 éve
Nem akarom letörni a lelkesedéseteket ezzel yt népszerüsítéssel kapcsoaltban,de tegyük fel hogy rászánja magát és leszedi. Namost az egy dolog,hogy ő játszik,de kivel? Így kb 10 percet eltölt a játékban,körbenéz + a kocsival baromkodik,de a lényeget meg nem tudja kihasználni játékosok nélkül x3

Felhasználó
8 éve

ez igaz... ezért kellenének gyorsan a botok :D

Felhasználó
8 éve
A botok olyanok mintha nem lennének, sok értelme lenne berakni. Próbáld ki egy régi elrendezéses verzióban
90%ban nem találtak el soha, de ha igen akkor bármivel elintéztek 1 lövéssel, kivéve noob mert azt is egyenesen lőtték
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
8 éve
De még mindig jobb lenne, mint a semmi a amikor nincs szerver ha megtanítja hector meg speed nekik a sziget elrendezését.
Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Felhasználó
8 éve
Lesz ebből még valami?
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
8 éve
Én ebbe nem akarok beleszólni, de szerintem ha egyjátékos módot akartok akkor egy új motort kéne írni a játéknak :) Vagy egy erre alkalmas meglévő motort választani. Én el tudnám képzelni Unity-ben az egészet és akkor a hangulat megmarad csak a minősége fejlődik ;)

Legutóbb szerkesztve Zotee által


Felhasználó
8 éve
Aligha lesz a játék újraírva egy másik nyelven.
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
8 éve
Lesz ebből még valami?

Nagyon remélem hogy igen :)
Semmi sem lehetetlen.

Felhasználó
7 éve
Ha alexovics csinálna is belőle videót, akkor mit venne fel? Hogy egész nap feljön 1 játékos?Akkor ha mindig lenne fent 10-15 ember akkor normálisan meglehetne csinálni egy videót, amelyre kapna a közönség is, főleg, ha látják hogy alex is szórakozik, meg jónak tartja.
❤❤❤❤stickman❤❤❤❤
percent_0
sajtbalnauserbar.png
«123456»