«12» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Sziasztok! Kicsit ma felmentem játszani, és azon gondolkodtam, hogy ha már van egy /indiwar, akkor a Kb és az 1v1 wart miért ne lehetne kevesebbszer?
Mert nekem az indiwar nagyon elnyerte a tetszésemet és még ez miatt vissza is szeretnék térni!
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Mások értékelései az ötletről (9 értékelés):


9 éve
Az 1v1war nincs eventhez kötve. Mellesleg ha nincs kbwar általában indiwaron szoktak lenni.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
8 éve
Kbwar-on szintén lehetne osztani medált, pl a legtöbb kill szerzőjének (30 perc alatt).
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
De ahhoz külön számláló kéne és az nagyon bonyolult meg ha mondjuk egy top 10-es megy fel kb ra meg egy top talán 1000 akkor a gyenge gyerek soha nem fog szerezni medált!
bpfACVT.jpg

Felhasználó
8 éve
De ahhoz külön számláló kéne és az nagyon bonyolult meg ha mondjuk egy top 10-es megy fel kb ra meg egy top talán 1000 akkor a gyenge gyerek soha nem fog szerezni medált!
Nem tudom, hogy menyire bonyolult, de ezt majd eldöntik a tudorok :-) . Számos nehezen megszerezhető medál van, nem ez volna az első. Én hiszem, hogy idővel mindenki számára eljönne a legideálisabb félóra, amikor ő a legjobb.
újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
De ahhoz külön számláló kéne és az nagyon bonyolult meg ha mondjuk egy top 10-es megy fel kb ra meg egy top talán 1000 akkor a gyenge gyerek soha nem fog szerezni medált!
Nem kell a toplista alján lenned hogy gyenge legyél
Meg a tetején se hogy jó ;D
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
8 éve
Nem tudom, hogy menyire bonyolult, de ezt majd eldöntik a tudorok :-) . Számos nehezen megszerezhető medál van, nem ez volna az első. Én hiszem, hogy idővel mindenki számára eljönne a legideálisabb félóra, amikor ő a legjobb.
És amikor csak 2 ember megy fel a szerverre ez alatt megölöd 3x te ölted a legtöbbet és easy way for achivment.
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Moderátor
8 éve
És amikor csak 2 ember megy fel a szerverre ez alatt megölöd 3x te ölted a legtöbbet és easy way for achivment.
Pont ilyesmi dolgok miatt nem szeretnénk ilyen medált. Semmi sem garantálja azt, hogy keményen küzdöttél érte, lehet, hogy aznap 10-en voltak fenn, és 100-al első lettél. Ha kemény akarsz lenni, megszerzed a zealous medált. Az is baj, hogy ilyen toplistás medálból már nagyon sok van. Amúgy van egy ötletem az ilyen dolgok jutalmazására, lehet lesz belőle valami.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
8 éve
Pont ilyesmi dolgok miatt nem szeretnénk ilyen medált. Semmi sem garantálja azt, hogy keményen küzdöttél érte, lehet, hogy aznap 10-en voltak fenn, és 100-al első lettél. Ha kemény akarsz lenni, megszerzed a zealous medált. Az is baj, hogy ilyen toplistás medálból már nagyon sok van. Amúgy van egy ötletem az ilyen dolgok jutalmazására, lehet lesz belőle valami.
Oké, ez jogos, viszont akkor legalább legyen visszakereshető az adott hét minden napjának nyertese. Mert jelen esetben másnap már senki sem fog látni semmit az én előző nap elért komoly eredményemből.

Legutóbb szerkesztve Időjós által

újra a fedélzeten (?)

Felhasználó
8 éve
Nem kell a toplista alján lenned hogy gyenge legyél
Meg a tetején se hogy jó ;D
Akkor te vagy az alján a legjobb? ;)
bpfACVT.jpg
«12»