«12» Új üzenet

Elit
7 éve
Változnak az idők.

Ma már az a divat, hogyha kijön egy játék vagy új program, akkor egyből felkerül a Steam-re, Play Store-ra, vagy Windows Store-ba, tehát valamilyen áruházba...

Mi lenne, hogyha ezt a játékot is feltennénk mondjuk a Windows Store-ba?
Talán több ember látná, és jönnének új játékosok.

A másik ide kapcsolódó dolog pedig az, hogy most már a belépésnél is az a divat, hogy összekötjük Facebookkal, Google accounttal vagy valamilyen openid szolgáltatóval a szolgáltatást.
Ennek az az előnye, hogy nem kell regisztrálni, vagy jelszavakat írni.
Egy kattintás és már bent is vagy.

Szóval ezeket a dolgokat lehet érdemes megfontolni, amennyiben még vannak tervek a játékkal.
(ezzel az accounttal csak a versenyen játszok)

Mások értékelései az ötletről (11 értékelés):


Felhasználó
7 éve
1-2 hónapja feljött a steames kérdés,de le lett szavazva mivel Greenlight nem a legolcsóbb dolog.
Windows storenál nem tudom hogy mennek a dolgok,de az biztos,hogy egy próbát megér.

Felhasználó
7 éve
Ha már Calma veti fel az ötletet, egy százalékkal esélyesebb az egész ;D
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
7 éve
sokan nem ismerik már mert új tagok is vannak szóval
apple-watch-nope-100572550-primary.idge.jpg
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
Pedig itt mindenki egyenlő, csak van aki egyenlőbb. Sry, valakinek be kellett ezt nyögni. :p
akkor most mondd meg hogy ennek a macskának miért egy pina a szája
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
akkor most mondd meg hogy ennek a macskának miért egy pina a szája
Azok az idök is elmultak mikor normalis hsz-eket tudtak az emberek irni... Tamogatva az ötlet. De persze csak felölem. Meg talan meg par embertöl. De ez ettöl meg semmin nem fog valtoztatni amig maga a vezetöseg nem mond igent...
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Adminisztrátor
7 éve
Ha nem kene portfoward az alapjatekhoz, es tobb embernel futna a jatek/meg hogy latna a tobbieket lenne ertelme. Igy szerintem bukta.

Moderátor
7 éve
amúgy lehetne gyűjteni kickstarteren, hogy tegyük fel steam greenlightra, kíváncsi vagyok mennyi ember adna be pénzt

Amúgy meg át kell alakítani az egész játékot unturned copyvá, az ilyen sandbox survival játékok menők mostanság, na meg jobbak lennénk mint a dayz
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Adminisztrátor
7 éve
amúgy lehetne gyűjteni kickstarteren, hogy tegyük fel steam greenlightra, kíváncsi vagyok mennyi ember adna be pénzt

Amúgy meg át kell alakítani az egész játékot unturned copyvá, az ilyen sandbox survival játékok menők mostanság, na meg jobbak lennénk mint a dayz

Stop shilling m8. Nem atalakitani kell a jatekot hanem megjavitani.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
7 éve
Nem kell atalakitani semmit. Söt megkockaztatom... Javitani sem. Igy ahogy van feldobni es mondjuk lehetne Donate-elni. Aki szeretne, küld be penzt. Es en peldaul szeretnek.
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo
«12»