«1...1112131415...22» Új üzenet

Adminisztrátor
6 éve
Szerintem csinalj valami hard capet. Kiirsz valami idopontot ameddig ha a csapatok nem irjak le, mikor jo nekik akkor diszkvalifikalva lesznek. Egy rendes eletbeli versenyen is ez van.

Felhasználó
6 éve

Pont ezt beszéltem Petyával,jövő hétfőtől minden páros kap egy időpontot a meccsre.

Én azt nem értem bíró miért szükséges mindig, mikor lehet videózni és végeredményről screenshotot csinálni.

Már 1x írtam több embernek,hogy felőlel játszhatják bíró nélkül,de mi lett a meccsből...???...persze semmi ;)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Üdv kicsit változtatunk mert így soha nem lesz vége.(mivel sokan szarnak eljönni vagy legalább szólni,hogy mikor jó nekik)Eddig é voltam aki "könyörgött" mindenkinek,hogy mikor,kinek jó....mostantól mondunk egy időpontot egy adott meccsre és akkor lesz.
Ha egyik csapat nem jön el,akkor a másik nyert,ha egyik se jön el akkor mindkét fél 0 pontot szerez.Nos röviden ennyi ;)

UI: SZERDÁN 18:00 a B csoportban összecsapás lesz remélem WINNERS vs Bénák vagyunk
CSÜTÖRTÖK 18:00 az A csoportban KANcellárok vs ONE

Legutóbb szerkesztve Aphrodi által

Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
ok. egyenlőre nekem úgy néz ki ok

(fenntartom hogy július1-8ig nyaralok tehát nem lesz jó ott semmi)

Felhasználó
6 éve
Én is jövök.
flags_1

Felhasználó
6 éve
(fenntartom hogy július1-8ig nyaralok tehát nem lesz jó ott semmi)
Nem vagyok szívtelen,ha valaki előre szól,hogy ettől eddig nem tud jönni akkor az oké.
Abban a pár napban nektek nem szervezek meccset.
Viszont a csütörtökiből nem engedek.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Hasi mester, a hétvégére nekünk ne szervezz be meccset, nem leszek elérhető, ty.

Felhasználó
6 éve
Oké,akkor jövőhétre. (De akkor mindenképpen)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Jövőhéten bármikor, Yetivel még megbeszélem.

Felhasználó
6 éve
Rendben.
Amugy elöször a 0 meccsesek lesznek.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«1...1112131415...22»