Új üzenet

Adminisztrátor
5 éve
Tavaly is volt ilyen, legyen megint!

2018-ban volt...
- Kb minden nap 10-20 jatekos, ritkan egyszerre is!
- Valtozatos eventek (Karacsonyozas, KoTH, Halloween, CW fegyogyujtes, Headhunt, stb)
- Ujabb szezonok, amiken meg mindig 100+ jatekos megfordul, a toplistasok tovabbra is tobb ezer ponttal nyomjak (noha a szezon rendszer alaposan meg fog valtozni)
- Toplistak kapcsan: a toplista frissitese a sok eve inaktiv felhasznalok kiszuresevel
- Tovabbra is aktiv Discord, ami azota a fejlesztoi front lett
- Discorddal osszefuggesben, szerintem regota nem latott osszhang van a moderatorok kozt, igy oromomre szolgal, hogy iden is kiirhatom: gyakorlatilag nulla veszekedes/drama/shitstorm volt (nekem kifejezetten csak az elso KoTH jutalom 100k killes jut eszembe).
- A legfontosabb: Uj verzio! Igy van, ugyan a celvonalhoz nagyon kozel, de meg sikerult kiadni a 2.9.7 verziot iden.
- Az elozovel egyutt: Egy uj fejleszto, Was szemelyeben.
- Az elozo kettovel egyutt: Egyszerre halad a munka a regi rendszer felujitasan, hibak javitasan, illetve uj dolgok folyamatos fejlesztesen. A kozeljovoben ezek a skinrendszer es jatekbeli event rendszerek lesznek.

Szerintem ez megint egy marha jo ev volt. Nagyon orulok, hogy azon felul, hogy szinte mindenkit itt latok, aki tavaly is volt, de uj, es/vagy visszatero jatekosok is vannak. Ha igy haladunk, jovore meg 3.0-ig is eljutunk!

Mindenkinek jo bebaszast boldog uj evet kivanok!

Legutóbb szerkesztve Was által


Felhasználó
5 éve
Idén megérdemeltétek a Karácsonyi Ajándékot!
Boldog 2019-et Mindenkinek!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif