«1...661662663664665...681» Új üzenet

Felhasználó
5 éve
Hova kerül a stickman miután meghal?

A sztikmenybe.
brafo

Felhasználó
5 éve
(*egyébként azt érdekesnek találom, hogy a Fortnite grafikában sokban hasonlít, pl színek, vagy a terep maga, vagy hogy csak elszórva vannak épület-csoportok. Sőt, asszem valamelyik rádió hang is pont ugyanaz, mint a stickman-ben a kill-rádió. Én úgy fogom tekinteni, mint egy jól sikerült stickman v3-at végtelen büdzsével)

F OMEGALUL R T N I T E

Adminisztrátor
5 éve
F OMEGALUL R T N I T E
mp,550x550,gloss,ffffff,t.3.jpg

Felhasználó
5 éve
van 4 Steam kulcsom eladó, ha valakit érdekel. kettő ilyen spaces, 20 pénz, a másik kettőre nem emlékszem, de érd. priv., és még áron alul is kapod, ha nem vagy csicska.
bocsika, ha ez nem a veresi piac, de valaki hátha szereti az ilyesmit.

Felhasználó
5 éve
jokur kollega kihagytad az "ingyen" és az ajándékba szavakat

Felhasználó
5 éve
Ingyen és ajándékba elfogadom őket



Moderátor
5 éve
https://www.reddit.com/r/SteamGameSwap/ (1key = 2,2€ ha itemet is elfogadsz)
Ha tudod a pontos neveket, itt érdemes próbálkozni.
+infó ha érdekel: resellerek általában az all time low ár felett kicsivel adják el, és ha volt már valami random 1€-s bundleben a játék vagy adták 1000+ key giveawayben, az pár centre értékteleníti.
mondjuk ha a vevőd ezekről nem tud, azzal jól jársz ;D
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
5 éve
jokur kollega először adna el, és nem tudta, hogy nem lesz belőle csillió milliója.
köszi a tippet Doxxy, G2A-en vettem és ott is ilyen pár centesre veszi be ezeket a 20€-sokat, de a fele annyis már ér 1€-t...
megnézem a redditet, aztán ha nem találok rá senkit, és ismerős se vinné el, akkor még jövök.

Felhasználó
5 éve
Látom nagy az aktivitás!

Felhasználó
5 éve
Már megint miattam nincs egy ember se. ;( ;( Pedig most nem is vagyok menő!!! Most meghúzom magamat, észre sem vagyok vehető, és mégsincs egy ember se ;( ;( ;( Ez olyan TSiralmas ;(

Legutóbb szerkesztve Emerald13 által

getbanner.php?n=Emerald13
«1...661662663664665...681»