«12» Új üzenet

Adminisztrátor
7 éve
Szervusztok!

Mivel iden nem lesz 'hivatalos' tojaskeresos verzio kiadva, igy gondoltam eldugok Nektek en nehany tojast. Egesz pontosan hatot:
114.original.PNG

A legjobb megoldas, amivel elo tudtam rukkolni, hogy a korabban keszitett chrome bovitmenyemhez keszitem el, igy aki reszt akar venni a jatekban, toltse le es telepitse. A chrome valszeg sirni fog, hogy nem biztonsagos, de csak azert, mert nem fogom feltolteni a chrome boltba. Telepitesi utmutato a linkelt posztban, letoltes itt: http://www.filedropper.com/stickjs_1

A tojasok a honlap hat kulonbozo oldalan vannak elszorva, mindegyik kulonbozo. Aki elsokent mind a hatrol keszit screenshotot, es elkuldi nekem (vagy felteszi ide ugy, hogy ne legyen egyertelmu, hol is vannak) az majd kap valami jutalmat. Egyelore nem tudom mit.

Sok sikert mindenkinek!

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
7 éve
És ez meddig érvényes?
getbanner.php?n=Emerald13

Adminisztrátor
7 éve
Husvet vege mondjuk 19-e. Akkor addig.

Felhasználó
7 éve
Oks.
getbanner.php?n=Emerald13

Adminisztrátor
7 éve
Mivel vannak, akik mar nagyon kozel jutottak a megoldashoz, de vannak, akik sehol sem tartanak, naponta adok egy tippet, minden nap egy nehezebben megtalalhato tojashoz, es minden tipp is nehezebben lesz megfejtheto. Az elso tipp: A fooldal is oldalnak szamit.

Adminisztrátor
7 éve
A masodik tipp: Az egyik szemelyre szabott oldalon is van tojas.

Adminisztrátor
7 éve
A harmadik tipp: Lefele gorgetni elegge Általános.

Adminisztrátor
7 éve
A negyedik tipp: Ez a tojas lat mindenkit. Egesz nap.

Adminisztrátor
7 éve
Az otodik tipp: Idonkent illik visszatekinteni a kezdetekhez.

Adminisztrátor
7 éve
A hatodik, es egyben utolso tipp: A joslat beteljesult... Ez bizony kovetkezmenyekkel jar. Ilyen csunya hibat nem lehet csak ugy elkovetni.
«12»