«1...2930313233» Új üzenet

Felhasználó
5 éve
Nem tudja valaki,hogy melyik ez az anime?
A jövőben játszódik,ahol van egy híres játék.Ilyen virtuális valóság,ami régen népszerű volt,de már a végnapjait járja és le fogják kapcsolni a szervereket.A főszereplő meg az utolsó nap is játszik,amikor lekapcsolják a szervereket és bent ragad a játékban.Az NPC-k meg önálló életre kelnek.És valami M betűs a főszereplő neve

Moderátor
5 éve
Overlord, so far 2 évadja van, de már készül a harmadik. Egyike a kevés nem cancer isekai animéknek.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
5 éve
Köszi,ez az.

Felhasználó
5 éve
Végre az én nagy kedvencemet is folytatják :D

128859.jpg
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
5 éve
Az enyémet is
HorribleSubs-Tokyo-Ghoul-re-01-480p.mkv_20180407_233035.566.jpg

Felhasználó
5 éve
Az én kingdomsomnak meg most lett évadzárója, és nincs bejelentés a következőről, úgyhogy meh.
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
5 éve
Látom a nagy kedvenc topicom nélkülem nem is megy...szomorú... :(

De akkor itt egy visszatérő, nagy kedvenc (rajtam kívül persze :D)

Ki mennyire várta az utolsó szezont? :D
36c7ad6da6c44290b255800dab4d00db.jpg
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
5 éve
jobb ha nem megy

Felhasználó
5 éve

Tudom,hogy te is szereted az animéket :D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
5 éve
Tsurune
Részemről, egyenelőre 10/8
146894.jpg

"Narumiya Minato alsó-középiskolában íjászkodott, de abbahagyta a sportot, miután a csapatával kikapott a döntő mérkőzésen. Iskolát is úgy választott, hogy lehetőleg minél távolabb legyen a helytől, ami a kudarca emlékezteti. Az új iskolájában, a Kazemai Középiskolában azonban ismét rátalál a régi szenvedély, mikor találkozik gyerekkori barátaival, Takehaya Seiyaval és Yamanouchi Ryouhei-jel, akik meghívják az iskola íjászklubjába és megismerkedik Takigawa Masaki íjászmesterrel. Így újult erővel kezd bele a sportba barátaival az oldalán. Az lesz a célja, hogy megint nekifusson a Prefektúra bajnokságának és ezúttal tényleg megnyerje azt." (Forrás)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«1...2930313233»