«1...1415161718...33» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Lehet off, de ismeritek azt az animét ahol lényegében arról van szó hogy nagyon epic módon minden az országúti bringázásról szól? Mi a címe? :D

OverDrive vagy a Yowamushi Pedal.(Én ezeket ismerem)
Jah meg a Long Riders!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
A Yowamushi Pedal-t kerestem, de így legalább még több szabad időm fog elmenni a másik kettővel. Köszi! ;)

Szívesen,én Long Riders-t néztem utoljára és az a bringa téma mellet aranyos és vicces kis anime.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Denki-Gai no Honya-san,mindenkinek tudom ajánlani :P
(Ma reggel leltem rá és már 6 részen túl is vagyok :D)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
Steins;Gate, Fate/Zero, Elfen Lied, Hellsing Ultimate, Black Lagoon, Madoka Magica, Vivid Strike, One Punch Man, Mirai Nikki, Shinsekai Yori, Youjo Senki, Kokoro Connect, Higurashi no Naku Koro Ni, Neon Genesis Evangelion, Drifters, Konosuba, Full Monogatari széria, Kill la Kill, Code Geass, Nichijou, Danshi koukousei no Nichijou, Anohana, Plastic Memories, Clannad+After Story, Kanon, Angel Beats, Oregairu, Azumanga daiho, Another, Full Metal Alchemist (sima is és BH is), Shigatsu wa Kimi no Uso, Suzumiya Haruhi, Death Note, JoJo (all of it), Boku dake ga Inai Machi, Ghost in the Shell, Bible Black, Baccano, Durarara, Joker Game, Bocu no Pico, Psycho Pass, Noragami, Spice and Wolf, School Days, Toradora, Golden Time, HNK ni Youkoso, Trigun, Cowboy Bebop, Kyoukai no Kanata, Chuunibyou, Hataraku Mao-sama, Hibike-Euphonium, Eve no Jikan, Non Non Biyori, Gosic, RElife, Tokyo Magnitude 8.0, Phantom: Requiem of the Phantom, Soul Eater, Overlord, GATE.

Ennyit tudtam hirtelen fejből leírni, biztos hagytam ki jó párat. Ide a cute girls doing cute things feelingű/sima slice of life animéket direkt igyekeztem hanyagolni, mert azokból túl sok van a fejemben D: (pl Gabriel Dropout, K-on). Nem írtam mindenhol, hogy van-e több évad, de szerintem egy kereséssel ez megoldható.

+azokat is kerültem, amiknek nagyon szarul lett összehozva a vége/nincs vége mert lol read the mango

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Arakawa Under the Bridge
Jitsu wa Watashi wa
Kimi no Iru Machi
Saenai Heroine no Sodatekata
Servant x Service
Walkure Romanze
Choujigen Game Neptune The Animation
Daitoshokan no Hitsujikai
Hana-Saku Iroha
Log Horizon
Otome Youkai Zakuro
Denki-gai no Ho'ya-san
Gochuumon wa Usagi Desuka?
Hibike! Euphonium
Joshiraku
Kantai Collection: KanColle
Plastic Memories
Tales of the Abyss
The iDOLM@STER Cinderella Girls
Jinsei
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Én ma ezt kezdtem: Re:Creators
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Nos,gondolom rajtam kívül más már látta (legalább pár részt),de én csak nemrég kezdtem a Bleach-et. (200 körül vagyok most)
Vélemények?:D
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
Tipikus shounen, a Rukia kiszabadítás arc után eléggé meh és kiszámítható,és azelőtt is max oké volt szerintem, jó semmikép.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve

Nos valóban azóta újat nem mutatott :DD
Igazából a fő cselekmények ismétlődnek.
Nekem Aizen a kedvencem benne :P
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Hey bois
Haiyore Nyaruko-san-t

Azt pár hónapja én is elkezdtem,de valamiért abbahagytam,de ha neked ennyire bejött még a végén újra megpróbálom :PP
Amúgy,hogy állsz az Assassination Classroommal?Én hétvégén kezdtem el nézni és egyenlőre bejött :P
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«1...1415161718...33»