«1234» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Én azt mondom hasonló személy aki már megbizhatóbb és szintén régóta ismeri a játékot mint Banán, szabadkezet is kaphatna pár ilyen fejlesztésben vagy ötlet megvalósításában. Nem csak a Bani comp volt anno jó ötlet, valószínűleg tudna még életet lehelni ebbe a játékba. Veszélyt meg amúgy sem jelentene senki, mert a stickmant elrontani már amúgy sem lehet jobban...

Legutóbb szerkesztve CRiZ által

"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Felhasználó
7 éve
Miert nem Doxy lett? :D
ja

SEC ben itt fórumban van a szavazásom

Legutóbb szerkesztve Ezra_Bridge által

Ezra_Bridge

Felhasználó
7 éve
azzal járna hogy mégkevesebben lennének az oldalon
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve

Azt mondom, amit eddig is. Moderatori jogra nincs szuksegem, mert van, aki takaritja az oldalt. Ha nem veszitek eszre, eppen hogy jo munkat vegeznek. Illetve van, amirol Ti nem tudtok, de en igen, es orulok, hogy csinaljak.

Fejlesztesi jogkornek orulnek, de maga a jatek fejlesztesen tovabbra sem vallalnam. Uj modell alapu dolgok, pici rebalance, honlaphoz dolgok, ezek oke. De full uj cuccokat nehezen csinalnek, mert nem tudok pascalban programozni, miota elkezdtem forraskodos modokat csinalni, alig egy KIS reszt ertettem meg, es nem tudom, hogy mukodik a dolgok 99.5%-a. Igy nem lenne elfogadhato, barmit muvelnek.

Moderátor
7 éve
Szívesen adnék jogot... csak pillanatnyilag még én sem tudom a db accesst :D Alextól kéne kérni (de lehet speednek is van). Amúgy melyik ez a season rendszer? Linkeld be pls.

Amúgy a játék fejlesztőjének továbbörökítése eddig mindig úgy volt, hogy az új jelölt készített módosításokat a kódban, amit az akkor aktív admin jóváhagyott. Aztán ez után kapta meg a teljes hozzáférést. Bár B már ré köztünk van, azért egy lépcsőben még meghagynám a dolgot, mert ki tudja :D Viszont, ha te nem szeretnél delfinben hülyéskedni, akkor ajánlom figyelmedbe ezt: http://svn.stickman.hu/repos/alex-cpp/stickszerver/
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Adminisztrátor
7 éve

A szerver kodjat egyelore nem nezegettem meg, pusztan azon az alapon, hogy nem tudom hogyan kell homebrew szervert mukodesre birni, es lusta vagyok utanajarni. :D

Seasonos dologrol nyitok akkor mar egy uj Otletek forum topicot, annyiszor utalok ra.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Moderátor
7 éve
Figy a saját szerver az elég ízi, csak fel kell tudni buildelni a cpp projectet. Utána meg a datában van a server.cfg, amiban átírod mondjuk localhostra
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Adminisztrátor
7 éve

Majd egyszer talan utana nezek akkor. Egyelore ugysincs mit csinaljak vele. :D

Felhasználó
7 éve
azzal járna hogy mégkevesebben lennének az oldalon
Nem hinném! Attól még,h én egy kis fos vagyok , te rendben tartanál mindent.
Ezra_Bridge

Elit
7 éve
Feltétlen hozzá kellett szólnod egy fél éve nem használt fórumrészhez, ráadásul tök feleslegesen...
«1234»