«1...45678...14» Új üzenet

10 éve
Akkor már az utolsó szót is lehetne javítani! ::)
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Mondtam már, az eredmény különbségét számolja.
Pl. 10-7, akkor kapsz 3 pontot...
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
10 éve
De te egy csirke vagy, és nem tudod felfogni, hogy ez nem jó.

Felhasználó
10 éve

Meg kéne csinálni, hogy ne lépjenek ki, vagy aki kilép mondjuk 6-3 és kilép, akkor megemeli 10-3-ra vagy ilyesmi.

Elit
10 éve
Szerintem legyenek 10 pontos 1v1-ek, és a megszerzett pontot számolja meg. Tehát, ha lejátszok egy 1v1-et, ami 10-es, és nyerek 10-3 ra, utána játszok még egyet, amin kikapok 10-8ra, akkor az összes addigi pontom 18 lesz. Ez így nem lenne jó?

Felhasználó
10 éve
Kung, azert ne legyen mindegy, hogy 10-0-ra vagy 10-9-re nyered mindkettot. Mert ezzel a modszerrel mindket esetben ugyanannyi pontotok lenne. Plusz igy elmeletileg meg az is elofordulhat, hogy egy emberkenek, aki mind a -tegyuk fel- 4 meccset bukta, tobb pontja lesz mint valakinek aki 2-ot legalabb megnyert a 4-bol, ami azert eleg szurrealis mutato.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Kléni az miért van,hogy még nem volt November 30.-a és már be van irva a toplistába néhány ember?

Felhasználó
10 éve
Gondolom mert tegnap lett volna a bajnoksag elso kore, es amit a kijelolt idopontok kozt killeltek, azt felszamolta. De mivel el lett halasztva, ertelemszeruen a jelenlegi toplista nullazva lesz.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Elit
10 éve
Lazy, úgy látom félreértettél. Ha 10-0-ra nyerek, akkor 10 pontot kapok. ha 10-9re veszitek, akkor csak 9-et. És így lesz összeadva 19 pontom.

Felhasználó
10 éve
Lehet, hogy nem irtam le eleg tisztan, de akkor itt egy pelda arra amit kifogasolok: Tegyuk fel XY jatekos nyer 10-1-re, 10-0-ra, majd kikap 10-3-ra, es 10-1-re. Na most van neki akkor 24 pontja, ugy, hogy kettot nyert, kettot vesztett. Jon jatekos YZ, aki kikapott 10-8-ra, 10-5-re, 10-7-re, es 10-6-ra. Igy neki van most 26 pontja, ugy, hogy minden meccset elvesztette. A te elmeleted alapjan akkor a jatekos aki minden meccset elvesztette feljebb fog vegezni a toplistan mint aki a meccsei felet megnyerte, vagy hogy van ez?!

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.
«1...45678...14»