«12345...14» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
http://stickman.hu/bajnoksag
Nincs kedve valakinek jobban megfogalmazni ezt a sok infót, mint ahogy nekem sikerült? :P

Felhasználó
10 éve
van benne egy elgépelés (utolsó két szó)
egyébként örülök neki, hogy nem kell utazni:))

Felhasználó
10 éve
jaj faszom, mér nem szóltatok előbb, lebeszéltem volna diri helyettessel valamelyik termet, bp legmenőbb infó sulijában csak lett volna rá keret, főleg, hogy ott is nagyon szeretnek<3
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Bármikor megteheted még, de szerintem senki nem kíváncsi a pofádra.

Felhasználó
10 éve
őő, egyfelől, pofája a lónak van, meg anyádnak maximum, szóval kicsit több tiszteletet, másfelől meg, nem magam miatt fostam ezt ide, de ha már bálint él, és nem ér rá megszervezni ezt a fost, gondoltam, megpróbálkozok, ha elvégre van rá lehetőségem. De, ha jó nektek az otthonülős fos, akkor nemszóltam, feleslegesen nem fogom égetni magam.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Miért, te nem ló vagy?
Épp azt írtam, hogy ha akarod, megbeszélheted más suliban, és lesz ott döntő. A megszokott helyen viszont idén nem lesz, a suliban is voltak átalakítások elvileg. Ha találsz másikat, szólj, és kirakom, aztán mehet mindenki a lópofádat nézni.

Felhasználó
10 éve
Rendben, hétfőn megnézem, mit tehetek. Az, meg hogy személyeskedsz itt, mint egy rossz óvodás, elég nevetséges. De, ha már itt tartunk, hogy szerinted lópofám van, akkor valszeg kéne szemészeti beutaló is, nem? ;)
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Alien Vs Predator, itt kléni a predator, és szabesz az alien xd

Te meg mindjárt nem leszel semmi.

Legutóbb szerkesztve speed által

Cornholio: "Már körvonalazódik a neved a Szégyenfalon :D"

Felhasználó
10 éve
http://stickman.hu/bajnoksag
Nincs kedve valakinek jobban megfogalmazni ezt a sok infót, mint ahogy nekem sikerült? :P
Ha törlöd az összes hsz-em, és büntipontom, akkor köthetünk üzletet.
(Ha visszaadod a 6275 killem, és a 27 medálom, akkor még a magyarok is megértik, hogy mit akartál volt írni.)

Felhasználó
10 éve
Hát baszd meg... (háttal nem kezdünk mondatot, alpáriság, személyeskedés...) ezt a kiírást is tudatmodósító hatása alatt írtad, akár a fórummotort.
«12345...14»