«12345...26» Új üzenet

Adminisztrátor
11 éve
Igen, péntek délután lesz ez is. Szóval lehetőleg azok jelentkezzenek, akik fel tudnak jönni Pestre...

Felhasználó
11 éve
Biztos hogy nem lehetne hétvégén?
Go Hawks!

Moderátor
11 éve
Remélem minél hamarabb kiderül a döntő pontos időpontja, a versenyen ugyan nem veszek részt, de oda szívesen ellátogatnék.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
lehetőleg azok jelentkezzenek, akik fel tudnak jönni Pestre...
Mármint az elődöntőre? Szerintem ez így nem túl toleráns, hiszem aki nem tud felmenni Pestre, az nem is játszhat legalább az elődöntő első helyeiért? Többségben vannak azok, akik nem tudnak elmenni Pestre, szerintem őket is figyelembe kéne venni.
Xpistiről nem tud senki semmit? Vagy belebetegedett a népszerűségébe?
Tudomásom szerint disznótoron vett rész.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
11 éve
Mondd már el, mi értelme van annak, hogy valaki elődöntőn az 1. lesz? Max, kibasz a másikkal aki 21. és emiatt nem tud eljönni.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
A tavalyi rendszer szerint, ha az 1. helyezett nem jelentkezett az elődöntőbe, akkor a lista automatikusan "szelektálta", így a 21. a 20. helyre került. Így még akár az 50. helyezettnek is van esélye bekerülni a döntőbe. (És még keveset mondtam.)
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Adminisztrátor
11 éve
A tavalyi rendszer szerint, ha az 1. helyezett nem jelentkezett az elődöntőbe, akkor a lista automatikusan "szelektálta", így a 21. a 20. helyre került. Így még akár az 50. helyezettnek is van esélye bekerülni a döntőbe. (És még keveset mondtam.)
Pontosan! Tehát jelentkezni azért lehet az elődöntőre... ;)

Péntek délután lesz a döntő, miattunk nem nyitják ki újra a sulit...

Felhasználó
11 éve
És nem is lehet úgy hogy valaki nem bír felmenni Pestre valami probléma miatt de otthon tud jönni?

Adminisztrátor
11 éve
A döntő versenyében csak személyesen lehet részt venni... Az előadás viszont el fog jutni előbb vagy utóbb hozzátok is ;)

Felhasználó
11 éve
Livestream-elni fogjatok valahol, ha jol emlekszem, nem?
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.
«12345...26»