«1...1112131415...17» Új üzenet

Adminisztrátor
5 éve
Újraindult a Tyrant of the Hill event!

Adminisztrátor
5 éve
Holnap este 8-kor lezárom az eheti eventet, mivel vasárnap nem lesz rá lehetőségem!
Change in plans...
Jövőhét végén zárom le.

Legutóbb szerkesztve Was által


Felhasználó
5 éve
Ohhh az jó! :D
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Adminisztrátor
5 éve
A két hetes Tyrant of the Hill maraton véget ért.
Gratulálok a nyertesnek: balintokiller! Jutalma 1200 kill.

Adminisztrátor
4 éve
A három hetes Tyrant of the Hill maraton véget ért.
Összesen 1076 kill gyűlt össze.
Most egy ideig nem indítok új kört.

Adminisztrátor
4 éve
A csicsa online aktivitás számláló örömére szeretnénk egy új fajta eventet indítani! A nap végén azok a játékosok, akik a nap legaktívabb órájában fent voltak (és szereztek pontot, azaz rajta is vannak a statisztikán), azok kapnak jutalmat, méghozzá aktív játékosok száma az órában * 100 killt. Azaz, ha mondjuk 10:00-kor fent volt 10 játékos, és minden más órában ennél kevesebb, akkor akik 10:00 és 11:00 közt játszottak, kapnak 10 * 100 killt. Amennyiben több órában egyenlően voltak fent, szóval 10:00 és 15:00 is maxos, akkor mindenki kap, aki legalább az egyikben ott volt (azaz garantált jutalom van, de dupla nincs).

Jó játékot mindenkinek!

Adminisztrátor
4 éve
Első kör vége (mert gondolom a 15 playert éjfélig nem überelitek)!

Gratu mindenkinek, meg kell mondjam kellemes meglepetés volt, hogy 10+ játékost sikerült a stream végefelé elérni! Ezzel kapcsolatban mindjárt fogok is írni abba a topicba. Csicsa kép a győztesekkel, mind 3000 killel lettek jutalmazva. Ahogy a streamen elhangzott, mivel egy óra alatt közel 1000 killt szereztek, így a kiemelkedő teljesítményért megdupláztam a jutalmat (csak erre a körre (egyelőre)).

A jutalmakat ki is oszottam, aki nem kapta meg, az jelezze.

NpQIS9d.png

Adminisztrátor
4 éve
A tegnapi es mai gyoztesek jutalma este lesz kiosztva egyszerre.

Adminisztrátor
4 éve
Na kiosztottam az elmult ket napi gyoztesek jutalmait, mindenki ellenorizze, hogy megkapta-e!

Adminisztrátor
4 éve
Bocsánat, nem feledkeztünk meg az eventről, csak nagyon sok van mindenki tálcáján perpillanat. Mindenki visszamenőlegesen meg fogja kapni a pontjait.
«1...1112131415...17»