«123» Új üzenet

Adminisztrátor
5 éve

Ha továbbra is csak negatív beröffentéseket tolsz random beszélgetésekbe, akkor nem saját indíttatásból leszel száműzve. Hogy lásd komolyan gondolom, bele is véstem a szabályzatba.

Felhasználó
5 éve
Mégis felnézegetsz az oldalra, vagyis még érdekel, csak játékba nem akarsz feljönni. És időd arra van, amire szakítasz, mert mint snow is mondta, nekünk is van családunk, dolgozunk, bár vele ellentétben én egyetem mellett. Heti több alkalommal megyek edzésre és a barátnőmre is van mindig időm. Ha ezek után én fel tudok menni játszani, akkor mindenki. Sokan nem akarnak, vagy csak könnyebb kifogásokat keresni....
"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"


Adminisztrátor
5 éve
Kémeink értesülése szerint több hete tart a polgárháború Atlantiszon.
Várhatóan csak az előrejelzett sereg tizede fogja megtámadni a szigetet március 1.-én. A szükséges áldozatok számát ezért szintén a tizedére csökkentjük.

Felhasználó
5 éve
Ez :D! Egész megijedtem először mikor láttam hirtelen 62%-nál járunk! xd
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
hogy hogy?
Most már 74%. Kevesebbet kell gyűjteni, vagy mi?
"Amíg nem adod fel, addig nem vesztettél"


Felhasználó
5 éve
A szükséges áldozatok számát ezért szintén a tizedére csökkentjük.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
Atlantisziak elkezdték törni a jeget hogy csapataikat ránk zúdítsák! Rossz hír hogy az időjárás is nekik kedvez mert olvadozik. Ma utolsó lehetőség a hiányzó 11%-ot behuzni hogy a pajzs meglegyen! Tegnapelőtt 5-6 stickel 5%-ot hoztunk ha egy tucat stick este feljön megmenekülünk! PLS !
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Adminisztrátor
5 éve
Mint azt már többen sejtik az atlantisziak várhatóan holnap megérkeznek a sziget partjára. Kémeink jelentése szerint az első hullám estefele várható! Mindenki készüljön a legrosszabbra!

Adminisztrátor
5 éve
A pajzs állapota: 100%

Gratula mindenkinek! De meg nincs vege a harcnak. Sot, az igazi csata holnap este erkezik az Atlantiszi sereggel!

Adminisztrátor
5 éve
Szep munka volt, megvedtuk a szigetet! Azoknak, akik lemaradtak, itt egy kis izelito: https://www.youtube.com/watch?v=6FXQEZGdBSQ

Az event alatt gyujtott killekrol es jutalmakrol a hetvege folyaman kesobb rakunk ki osszegzest. Most veregessetek meg egymas vallat, es kikapcsolodaskepp menjetek fel szetloni egymas hatsojat!

Legutóbb szerkesztve Was által

«123»