Discord Csatlakozz Te is!
Miért?
Online: 12 X
«1...89101112» Új üzenet

Adminisztrátor
1 éve
Második Szezon ízelítő

Hamarosan el akarom indítani a második szezont, így ezt most előre bejelentem. A valószínű kezdés ez a hónap (november) 18, szombat. Valószínűleg reggel 6-tól. A vége vagy Szilveszterkor lesz, vagy január 24. Ezt még eldöntöm attól függően, hogy mennyire aktív a közösség.

A missziók száma jelentősen le lesz csökkentve, hogy tényleg szezonálisak legyenek. Szeretnék újakat is csinálni, majd meglátjuk. Specifikálódást valszeg kiveszem, az nem votl túl nyerő. A szezonális toplisták is természetesen nullázva lesznek.

Ezen kívül szeretném közkívánságra a klánok jobb bevonását is a szezonba, de a heti aktivitástól függő toplista marad.

Sajnos a gálás ötletemből nem lesz semmi, de a szezon első hétvégéjére (18 és 19) duplakill eventet szeretnék rendezni.

Szerk.: Ja igen, az eventeket is kicsit be akarom vonni, amiket OP rendezgetett (minicw, base defense, stb), igy lesznek ezekért is missziók, amiket viszont a rendező moderátor által készített nyilvántartás szerint osztok ki (egy screenshot pl tabrol, hogy ki volt ott, ki nyert, stb).

Legutóbb szerkesztve Banán által

Felhasználó
1 éve
Sajnos a gálás ötletemből nem lesz semmi
Miért nem?
AZ ISTEN ÁLDJA MEG A TISZTES IPART

Adminisztrátor
1 éve
Tul kevesen erdeklodtek.

Felhasználó
12 hónapja
Jó hogy újra szezon van!
De!
Meg akartam csinálni a Katawa misziót ( pontosan 1 pont) de a dupla kill event miatt 2-őt adott. Ezt már nem is tudom visszacsinálni.. :s
st83mde1u0rgt3ze5tez.png
prgwjs5t98j07xhqsmdn.png

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által

Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Adminisztrátor
12 hónapja
Katawa es Fite me irl missziok nagy elkotelezettseget es atgondolast kivannak. Sajnalom, majd kovetkezo szezonban.

Felhasználó
12 hónapja
Most látom, hogy Snow teljesített egy Precízió l missziót, de azt hogy? Az a misszió most nincs is.
AZ ISTEN ÁLDJA MEG A TISZTES IPART

Adminisztrátor
12 hónapja
Jah, teljesen jogos. Megmaradtak az elozo speccek, mert bent felejtettem. Javitva lett a hiba, igy csomo "uj" misszio erheto el azoknak, akik anno valasztottak speccet.

Felhasználó
10 hónapja
A szezonban megvolt 3 CW-nk abból kettőt nyert a klánunk.
Tier VII-hez 2 CW illetve VIII-hoz kell 3 CW abból legalább egy nyerő, de valamiért nem veszi teljesítettnek.
he2c7t7u9azgw7lqw5sf.png
A képen látszik hogy a 3 CW-t látja hogy megvan mert ki van húzva de az egy nyertes nem OK.
Már aggasztott a múltkor is hogy nem jegyezte a győzelmet de hogy a másodikat sem az már súlyos veszteség lenne a végelszámolásnál szezon végén.
A végelszámolásról jut eszembe tetszene az is ha a klántagok jutalompontjai a klán pontjaihoz is hozzá íródnának.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által

Adminisztrátor
10 hónapja
Igerem meg a szezon vege elott utana fogok jarni, lehet meg is hosszabbitom miatta a szezont, de eddig egyszeruen nem volt ra idom.

Felhasználó
10 hónapja
És ebben is tudnál segíteni néhány jó tanáccsal hogy fogyasszam ki a raktárat?

sokk.png
«1...89101112»