Discord Csatlakozz Te is!
Miért?
Online: 4 X
«1...678910» Új üzenet

Felhasználó
4 hónapja
Ejha!
Mikorra várható?

Felhasználó
4 hónapja
Szeptemberre
AZ ISTEN ÁLDJA MEG A TISZTES IPART

Adminisztrátor
1 napja
Az FC feloli aktivitas hatasara szeretnek en is egy picit aktivabb lenni*. Aki jar a Discord** csoportba (es persze ki ne tenne?), tudhatja, hogy sajnos nem sajat valasztasbol, de az egyetem+melo kombo miatt alig van magamra is idom. Ugyanakkor teljesen szeptember elseje ota igazan bunosnek ereztem magam, hogy a forumrol egy szo nelkul eltuntem.

Mindenesetre a poszt lenyege, hogy ugyan miutan felfogadott grafikusom a texturak felenel mosta kezeit es lepett, szeretnem a meglevo rendszert egy publikus teszt ala vetni, illetve kedvcsinalonak, hogy azert nem csak a baberjaimon ultem, es a valamelyik topicban felsorolt featureok valoban elkeszultek.

Ezt a hetvegen fogom megtenni, most csak egy gyors posztot akartam megengedni elso ora elott, hogy felcsigazzam erdeklodeseteket.

*: Az eddiginel azert jobban nagyon nem, ezzel nem tudok sokat tenni perpillanat.
**: Csak mellekes eszrevetelkent, amit ha szeretnetek az Offtopicban kibeszelhettek, attol fuggetlen, hogy a Discord teljesen atvette a shitpostolas szinteret a forumrol azoktol, akik csak a kozosseg miatt meg hulyeskedni*** vannak itt, bekovetkezett amitol feltem, meghozza hogy igy az oldal abszolut kihaltnak latszik. Valojaban eleg aktiv kozosseg van (lathatjatok a bal also popupban, hogy 20-30 online van rendszeresen), de annak aki azt nem latja, eleg elkeseritoen fest az oldal. Szoval aki eddig nem tette, nyugodtan lepjen fel, akar a klanjanak is kaphat sajat csatornat, ha ez igeny.
***: Pozitiv meglepetes azert, hogy rohadt sok ideje nulla drama volt barmi kapcsan is, es nem csak azert, mert kevesen posztolnak publikus csatornan (Discordon kivul).
«1...678910»