Új üzenet

Adminisztrátor
7 éve
Szoval, ha jol ertelmezem a dolgokat, tobb jatekos egyszeruen tobb jatekablakban "jatszik", a rendes accounton kivul a tobbit celtablakent kill farmolashoz hasznalva. Feltetelezem windowedben.

Ez nem fair a tobbi jatekossal szemben, es parodizalja a toplistat. Fix plz.

Felhasználó
7 éve
Ebben már csak az is rossz, hogyha ez megis lenne szüntetve egy ip ellenőrzéssel akkormeg lehet egyesek akik nem farmolnak de a tesójukkal akarnak játszani azok meg nemfognak tudni.
Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Adminisztrátor
7 éve
MAC Address alapu szures vagy egy session token is eleg ezt fixelni.

Felhasználó
7 éve
Nem kell semmi több ablakos tiltás...Egyszerűen kellene egy megadott időt beállítani,hogy ha addig nem mozdul akkor kidobja,esetleg ha afk miatt dob ki a játék kitilthatna 5-10 percre.

Felhasználó
7 éve

Annyi időközönként megmozdul a botjaival és akkor nincs kitiltás..

Felhasználó
7 éve
Annyi időközönként megmozdul a botjaival és akkor nincs kitiltás..
csben a varázsszó +right, amúgymeg vannak programok amivel beállíthatod hogy bizonyos gombot vagy mozgást csináljon, és a bot máris nincs kickelve
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
csben a varázsszó +right, amúgymeg vannak programok amivel beállíthatod hogy bizonyos gombot vagy mozgást csináljon, és a bot máris nincs kickelve

Így meg pláne

Adminisztrátor
7 éve
Nem a Ti (mi) dolgotok (/unk) megbeszelni a megoldast. Az illetekes alapjaraton jobban ert hozza, es ultimate az o dontese. Tovabbi offot/beszelgetest az offtopicba. Ha tudom, ezt a topicot le is zarom. Aki tenylegesen hozza akar adni valamit, aminek a bughoz van koze, irjon nekem, es beleszerkesztem az elso posztba.