Discord Csatlakozz Te is!
Miért?
Online: 23 X
«1...669670671672673» Új üzenet

Felhasználó
2 hete
jokur kollega kihagytad az "ingyen" és az ajándékba szavakat

Felhasználó
2 hete
Ingyen és ajándékba elfogadom őket

Moderátor
2 hete
https://www.reddit.com/r/SteamGameSwap/ (1key = 2,2€ ha itemet is elfogadsz)
Ha tudod a pontos neveket, itt érdemes próbálkozni.
+infó ha érdekel: resellerek általában az all time low ár felett kicsivel adják el, és ha volt már valami random 1€-s bundleben a játék vagy adták 1000+ key giveawayben, az pár centre értékteleníti.
mondjuk ha a vevőd ezekről nem tud, azzal jól jársz ;D
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
2 hete
jokur kollega először adna el, és nem tudta, hogy nem lesz belőle csillió milliója.
köszi a tippet Doxxy, G2A-en vettem és ott is ilyen pár centesre veszi be ezeket a 20€-sokat, de a fele annyis már ér 1€-t...
megnézem a redditet, aztán ha nem találok rá senkit, és ismerős se vinné el, akkor még jövök.

Felhasználó
1 hete
Látom nagy az aktivitás!
Ha valaki kedvel kedvel.
Ha valaki nem ,akkor nem.

Felhasználó
1 hete
Már megint miattam nincs egy ember se. ;( ;( Pedig most nem is vagyok menő!!! Most meghúzom magamat, észre sem vagyok vehető, és mégsincs egy ember se ;( ;( ;( Ez olyan TSiralmas ;(

Legutóbb szerkesztve Emerald13 által

AZ ISTEN ÁLDJA MEG A TISZTES IPART

Felhasználó
1 hete
Már megint miattam nincs egy ember se. ;( ;( Pedig most nem is vagyok menő!!! Most meghúzom magamat, észre sem vagyok vehető, és mégsincs egy ember se ;( ;( ;( Ez olyan TSiralmas ;(

Felhasználó
1 hete

Felhasználó
1 hete

I am really getting dicked.

Felhasználó
1 hete
asd .
«1...669670671672673»